pl
home

Nowoczesne maszyny rolnicze i kolekcjonerskie eksponaty tylko w Wilkowicach

Wiodącym eventem plenerowym w województwie wielkopolskim jest Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, która w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna. XIII edycja wydarzenia po raz kolejny umożliwi porównanie różnych modeli maszyn oraz zapoznanie się z ciągnikami czy sprzętem rolniczym ułatwiającym codzienne prowadzenie gospodarstwa.

Wzorem lat ubiegłych Wystawie towarzyszyć będzie XVII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

Już w sierpniu w Wilkowiach ponownie spotka się tradycja i nowoczesność. Wszystko za sprawą dwóch odbywających się w tym samym czasie imprez. Są nimi Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Dwa dni na świeżym powietrzu, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, gwar rozmów unoszący się w powietrzu, turkot silników, liczne eksponaty kolekcjonerskie – tak właśnie skrócie można opisać jedyny

w naszym kraju event, który co roku przyciąga ponad dwadzieścia tysięcy zwiedzających. Już niebawem uczestnicy plenerowego wydarzenia będą mogli zapoznać się nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z profesjonalnego doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo na trwający sezon. Do udziału zapraszamy rolników wraz z całymi rodzinami. Uczestnicy wystawy będą mieć niepowtarzalną okazję, by porównać ofertę wielu dostawców, sprawdzić konkretne modele ciągników, opryskiwaczy czy przyczep, a także zaczerpnąć wiedzy na temat ich użytkowania.

 

2018-07-04
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact