pl

KOLEJNA EDYCJA ROLTECHNIKI za nami!

Gorąca atmosfera, wiele pozytywnych emocji, różnorodna ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, a także liczne kolekcjonerskie eksponaty – tak w skrócie można podsumować jeden z najbardziej fascynujących eventów polowych w naszym kraju. W tym roku XIII Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie XVII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odwiedziło 21.118 osób.

więcej

Zapraszamy na drugi dzień ROLTECHNIKI

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to bardzo interesujące wydarzenie dedykowane nie tylko rolnikom, którzy spragnieni są nowinek technologicznych, ale i miłośnikom kultowych maszyn rolniczych. Dwudniowe, plenerowe spotkanie łączy nowoczesne i dawne rolnictwo, gromadząc w jednym miejscu i czasie bogatą ekspozycję maszyn i urządzeń z licznymi kolekcjonerskimi eksponatami.

więcej

Wystawa Rolnicza Roltechnika już jutro!

W najbliższą sobotę, 18 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna rozpocznie się dwudniowe wydarzenie plenerowe skierowane do osób posiadających gospodarstwa rolne. Do udziału zapraszamy rolników, właścicieli mniejszych i większych gospodarstw, osoby zarządzające rolniczym areałem, młodzież uczącą się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, których interesują nowinki z sektora AGRO.

więcej

ZAPLANUJ SWÓJ WEEKEND NA Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA

Jak uczynić pobyt na Wystawie Rolniczej Roltechnika bardziej pożytecznym? Przeczytaj wskazówki dla zwiedzającego!

więcej

Darmowy bilet dla dzieci do 5 lat

Niemałe atrakcje czekać będą także na uczestników Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, podczas którego będzie można podziwiać kilkaset odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych.

więcej

Co ciekawego dla rolników?

Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy wydarzenia? Na pewno na obecność znanych marek oraz wielu nowości. Wśród wystawców ROLTECHNIKI pojawi się KUNERT Poladowo, który zaprezentuje nowe modele ciągników ZETOR po faceliftingu. Na stoisku TORAL pojawi się marka Fendt i Valtra. Agro-Efekt pokaże wybrane pozycje z oferty John Deere. Agromix z Rojęczyna zaprezentuje szeroką gamę maszyn Krone oraz ładowarek teleskopowych Manitou.

więcej

Nowości produktowe, nowinki technologiczne

W tym roku odbędzie się XVII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka oraz XIII odsłona Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Już za trzy tygodnie obok historycznych egzemplarzy maszyn pojawią się też innowacyjne produkty skierowane do osób posiadających gospodarstwa rolne.

więcej

Sprawdź program Festiwalu

Znamy już program dwudniowego wydarzenia, które w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach. Jakie atrakcje czekać uczestników XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka?

więcej