pl

Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych na Roltechnice

Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka jest największym w Polsce zlotem miłośników i kolekcjonerów starego sprzętu rolniczego. Po raz pierwszy zorganizowany został w 2002 roku w wielkopolskiej miejscowości Wilkowice w gminie Lipno (powiat leszczyński).

więcej

Roltechnika 2019 już za nieco ponad miesiąc

Roltechnika w Wilkowicach, to miejsce, gdzie stare spotyka się z nowym. Goście wystawy zapoznają się z nowoczesnymi maszynami, a także mogą udać się w sentymentalną podróż, gdy w tle brzmią silniki oldskulowych ciągników, a oczy cieszy imponująca parada kultowych traktorów.

więcej

ZESPÓŁ Targów Rolniczych na AGRO SHOW

Halo, halo! Fani Targów POLAGRA-PREMIERY, AGRO-PARK, KRAJOWEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH i ROLTECHNIKA! Zespół targów rolniczych MTP zaprasza na AGRO SHOW w Bednarach w dniach 20-23 września na swoje stoisko nr 221 w sektorze B.

więcej

KOLEJNA EDYCJA ROLTECHNIKI za nami!

Gorąca atmosfera, wiele pozytywnych emocji, różnorodna ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, a także liczne kolekcjonerskie eksponaty – tak w skrócie można podsumować jeden z najbardziej fascynujących eventów polowych w naszym kraju. W tym roku XIII Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie XVII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odwiedziło 21.118 osób.

więcej

Zapraszamy na drugi dzień ROLTECHNIKI

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to bardzo interesujące wydarzenie dedykowane nie tylko rolnikom, którzy spragnieni są nowinek technologicznych, ale i miłośnikom kultowych maszyn rolniczych. Dwudniowe, plenerowe spotkanie łączy nowoczesne i dawne rolnictwo, gromadząc w jednym miejscu i czasie bogatą ekspozycję maszyn i urządzeń z licznymi kolekcjonerskimi eksponatami.

więcej

Wystawa Rolnicza Roltechnika już jutro!

W najbliższą sobotę, 18 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna rozpocznie się dwudniowe wydarzenie plenerowe skierowane do osób posiadających gospodarstwa rolne. Do udziału zapraszamy rolników, właścicieli mniejszych i większych gospodarstw, osoby zarządzające rolniczym areałem, młodzież uczącą się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, których interesują nowinki z sektora AGRO.

więcej

ZAPLANUJ SWÓJ WEEKEND NA Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA

Jak uczynić pobyt na Wystawie Rolniczej Roltechnika bardziej pożytecznym? Przeczytaj wskazówki dla zwiedzającego!

więcej

Darmowy bilet dla dzieci do 5 lat

Niemałe atrakcje czekać będą także na uczestników Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, podczas którego będzie można podziwiać kilkaset odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych.

więcej