pl

Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

więcej

Zapraszamy na spotkanie nowoczesności z tradycją

Prezentacja nowoczesnych maszyn rolniczych dużego kalibru w towarzystwie zabytkowych poprzedników, pokazy plenerowe, wyścigi i widowiskowe konkurencje tworzą wyjątkową atmosferę ROLTECHNIKI, która odbędzie się 17-18 sierpnia 2019 r. w Wilkowicach. Wystawa Rolnicza i XVIII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych są interesującą propozycją nie tylko dla rolników.

więcej

Program XVIII Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka

Sprawdź program wydarzenia!

więcej

Plan Wystawy Roltechnika 2019

Znamy już plan Wystawy tegorocznej edycji Roltechniki. Poniżej prezentujemy go w formie graficznej. Do zobaczenia w Wilkowicach.

więcej

Program wydarzeń Roltechniki 2019

Znamy już dokładny program wydarzeń tegorocznej Roltechniki i Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Atrakcji nie zabraknie. W dniach 17-18 sierpnia zapraszamy do Wilkowic.

więcej

Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych na Roltechnice

Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka jest największym w Polsce zlotem miłośników i kolekcjonerów starego sprzętu rolniczego. Po raz pierwszy zorganizowany został w 2002 roku w wielkopolskiej miejscowości Wilkowice w gminie Lipno (powiat leszczyński).

więcej

Roltechnika 2019 już za nieco ponad miesiąc

Roltechnika w Wilkowicach, to miejsce, gdzie stare spotyka się z nowym. Goście wystawy zapoznają się z nowoczesnymi maszynami, a także mogą udać się w sentymentalną podróż, gdy w tle brzmią silniki oldskulowych ciągników, a oczy cieszy imponująca parada kultowych traktorów.

więcej

ZESPÓŁ Targów Rolniczych na AGRO SHOW

Halo, halo! Fani Targów POLAGRA-PREMIERY, AGRO-PARK, KRAJOWEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH i ROLTECHNIKA! Zespół targów rolniczych MTP zaprasza na AGRO SHOW w Bednarach w dniach 20-23 września na swoje stoisko nr 221 w sektorze B.

więcej