pl

Utrudniony kontakt

Ze względu na przerwę urlopową i zamkniętą firmę, prosimy o kontakt drogą mailową.

więcej

Regulamin, formularz, informacje - ROLTECHNIKA 2020

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem i najnowszymi informacjami organizacyjnymi ROLTECHNIKA 2020.

więcej

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Utrzymanie wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa podczas wydarzeń w każdym obszarze, w tym opieki medycznej, ochrony przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa osobistego, od zawsze jest jednym z naszych priorytetów. Zobaczcie przygotowany przez nas film.

więcej

ROLTECHNIKA 2020

Już 22 i 23 sierpnia 2020 zapraszamy do Wilkowic na XIX Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka i Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA.

więcej

Zgłoszenia do ROLTECHNIKA 2020 otwarte!

Zapraszamy do udziału w Wystawie Maszyn i Urządzeń Rolniczych Roltechnika, która odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia 2020 w Wilkowicach.

więcej

Poznań Moto Fest – setki samochodów i wiele emocji.

Motoryzacja powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie w świetnym stylu. Ostatni weekend czerwca upłynął pod znakiem pięknej pogody i znakomitych samochodów.

więcej

Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

więcej

Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

więcej