pl
home

Co ciekawego dla rolników?

Na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy wydarzenia? Na pewno na obecność znanych marek oraz wielu nowości. Wśród wystawców ROLTECHNIKI pojawi się KUNERT Poladowo, który zaprezentuje nowe modele ciągników ZETOR po faceliftingu. Na stoisku TORAL pojawi się marka Fendt i Valtra. Agro-Efekt pokaże wybrane pozycje z oferty John Deere. Agromix z Rojęczyna zaprezentuje szeroką gamę maszyn Krone oraz ładowarek teleskopowych Manitou.

więcej

Nowości produktowe, nowinki technologiczne

W tym roku odbędzie się XVII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka oraz XIII odsłona Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Już za trzy tygodnie obok historycznych egzemplarzy maszyn pojawią się też innowacyjne produkty skierowane do osób posiadających gospodarstwa rolne.

więcej

Sprawdź program Festiwalu

Znamy już program dwudniowego wydarzenia, które w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach. Jakie atrakcje czekać uczestników XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka?

więcej

Jedno miejsce – dwa wydarzenia!

Prezentacja nowoczesnych maszyn dużego kalibru, wyścigi kultowych traktorów, turniej „Precyzyjny Gospodarz”, traktorpulling – to już tradycje punkty programu, które od lat towarzyszą Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA oraz Ogólnopolskiemu Festiwalowi Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

więcej

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA

18 sierpnia rozpocznie się XIII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Już niebawem w województwie wielkopolskim będzie można zobaczyć plakaty promujące to wydarzenie.

więcej

Ulotka na temat Wystawy ROLTECHNIKA

Zespół organizacyjny Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA zakończył pracę nad ulotka promocyjną dotycząca wydarzenia. Już niebawem rozpocznie się jej dystrybucja, która zaowocuje tym, że trafi ona pod Wasze drzwi.

więcej

Fani zabytkowych maszyn w Wilkowicach

Prócz nowoczesnych maszyn rolniczych zwiedzający odbędą również niezapomnianą podróż w przeszłość. Pomogą w tym liczne modele odrestaurowanych ciągników i maszyn, które funkcjonowały lata temu. Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka to niezwykle ekscytujący pokaz dla profesjonalnych kolekcjonerów, pasjonatów techniki zabytkowej oraz hobbystów.

więcej

Nowoczesne maszyny rolnicze i kolekcjonerskie eksponaty tylko w Wilkowicach

Wiodącym eventem plenerowym w województwie wielkopolskim jest Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, która w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna. XIII edycja wydarzenia po raz kolejny umożliwi porównanie różnych modeli maszyn oraz zapoznanie się z ciągnikami czy sprzętem rolniczym ułatwiającym codzienne prowadzenie gospodarstwa.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact