pl


ZAPLANUJ SWÓJ WEEKEND NA Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA 17-18 sierpnia 2019

 

Sprawdź miejsce wystawy

 

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA odbywa się w Wilkowicach, w gminie Lipno k. Leszna. By najszybciej do nas dojechać, sprawdź lokalizację wystawy przy użyciu naszej mapy.

Sposób dojazdu

Dojazd na wystawę Roltechnika możliwy jest na wiele sposobów:

 

Wilkowice

 

Jak dojechać na Wystawę Roltechnika?

Plan miejscowości Wilkowice

Zarezerwuj swoją podróż i nocleg

Jeśli planujesz dłuższy pobyt na wystawie, zadbaj o rezerwację noclegu już teraz. Pomoże Ci w tym wyszukiwarka hoteli/hosteli/stancji:

http://www.wtcpoznan.pl

Bądź w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie

Pobyt w Wilkowicach w dniach 17-18 sierpnia to jedyna niepowtarzalna okazja do zobaczenia konfrontacji nowoczesnych maszyn rolniczych z klasycznymi legendami mechanizacji rolnictwa. To najlepszy czas na biznesowe spotkanie branżowe, a zarazem świetna zabawa! Teren wystawy otwierany jest o godzinie 9.00, a zamykany o 17.00.

Nie martw się parkingiem!

Na terenie targów zapewniamy bezpłatny parking w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.

Przygotuj się

Wspólny weekend z Festiwalem Starych Ciągników i Roltechniką, to doskonała atmosfera, niespotykane emocje i wiele atrakcji dla całej Twojej rodziny. Bądź przygotowany na moc wrażeń!

Zajrzyj na strony:

www.traktorimaszyna.pl

www.lipno.pl

www.lipno.naszgok.pl

Dopasuj targi do własnych potrzeb

Jesteśmy dla Was – zmieniamy się dla Was! Masz wpływ na to, co pokażemy na targach, odkryj nasze lepsze i gorsze strony, poinformuj nas o tym, a my postaramy się zmienić to dla Ciebie. Jest firma, którą szczególnie chciałbyś zobaczyć podczas wystawy? Zgłoś zainteresowanie, a my poinformujemy Cię o jej obecności.