pl
home

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA już za miesiąc

W dniach 19-20 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, która tradycyjnie towarzyszyć będzie Ogólnopolskiemu Festiwalowi Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

XII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XVII odsłona Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych po raz kolejny potwierdzą, że branża rolnicza ma się doskonale. Te dwa odbywające się

w jednym miejscu i czasie wydarzenia doskonale się uzupełniają, stwarzając dobre warunki do nawiązania kontaktów handlowych i miłej zabawy. – Liczymy, że kolejny raz wydarzenie przyciągnie rzesze odwiedzających, którzy podzielą się miłością i pasją do zabytkowych maszyn rolniczych, a także zapoznania się z nowymi trendami w sektorze maszyn rolniczych – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu.

 

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych mają bardzo dużo do zaoferowania odwiedzającym. Po pierwsze – szeroką ofertę nowych maszyn rolniczych

i sprzętu niezbędnego podczas prac polowych, po drugie wspaniały klimat umożliwiający rozmowy biznesowe i uzyskanie wsparcia merytorycznego od przedstawicieli firm rolniczych. Po trzecie bogatą wędrówkę do przeszłości pomagającą poznać polską tradycję rolniczą.

Podczas tegorocznej edycji Wystawy będzie można zapoznać się z ofertą blisko 60 firm rolniczych, które zaprezentują swoje produkty na profesjonalnie przygotowanym terenie. – Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to jeden z ważniejszych przystanków w kalendarzu imprez rolniczych w naszym kraju – zapewnia Łukasz Rachubiński.

2017-07-19