pl
home

ZAPLANUJ SWÓJ WEEKEND NA Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA – wskazówki dla zwiedzającego

Weekend spędzony na Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA i Festiwalu Starych Ciągników i Roltechniką, będzie się charakteryzować doskonałą atmosferą, niespotykanymi emocjami i wieloma atrakcjami dla całej rodziny.

więcej

Zabytkowa kolekcja

W tym samym czasie, co Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, odbędzie się XVI Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. W tym roku weźmie w nim udział 180 wystawców, którzy zaprezentują blisko 300 zabytkowych maszyn rolniczych (w tym przeszło 200 ciągników).

więcej

Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki. Zapraszamy na ROLTECHNIKĘ!

Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA rozpocznie się już 19 sierpnia.

więcej

Stare ciągniki i maszyny rolnicze

Ursus C-328 z 1967 roku, Ferguson TE-20 z 1949, Zetor 25 A z 1958, Ferguson z 1948 czy John Deere z 1939 – to tylko kilka z kolekcjonerskich perełek, które zostaną zaprezentowane podczas Festiwalu Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka w dniach 19-20 sierpnia 2017 roku w Wilkowicach.

więcej

Program wydarzeń

Ekspozycja nowych maszyn rolniczych, parada starych ciągników, traktor pulling, odpalanie bombaja, pokazy w polu, turniej Precyzyjny Gospodarz – to i wiele więcej atrakcji czeka na Was podczas ROLTECHNIKI i Festiwalu Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka.

więcej

Moc atrakcji na ROLTECHNICE i Festiwalu Starych Ciągników

W tym rok podczas Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych będzie można podziwiać około 200 odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych. Wśród nich pojawią się m.in. Ursus C-328 z 1967 roku, Ferguson TE-20 rocznik 49, Ferguson z 1948 czy Zetor 25 A z 1952, a także kosiarka konna pochodząca z 1957.

więcej

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA już za miesiąc

W dniach 19-20 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, która tradycyjnie towarzyszyć będzie Ogólnopolskiemu Festiwalowi Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

więcej

Turniej Precyzyjny Gospodarz

Trwa szósta edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl. W tym roku w ramach konkursu ostatnia eliminacja odbędzie się podczas Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA w dniach 19-20 sierpnia.

więcej