pl
home

Dobre miejsce na porównanie oferty

Zakup nowej maszyny rolniczej to niełatwe zadanie, które z jednej strony wiąże się z ogromną radością, z drugiej zaś wymaga czasu i zaangażowania. Decyzja ta musi być starannie przemyślana i poparta rzetelnymi informacjami na temat sprzętu.

więcej

Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach.

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

Wilkowice- tradycja i nowoczesność

Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy. To miejsce, gdzie wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wystawy są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

więcej

Ważne informacje dla wystawców

W tym roku zgłoszenie uczestnictwa w Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA odbywa się przez portal STREFA WYSTAWCY, który umożliwia zamawianie usług targowych, śledzenie realizacji zamówień, otrzymywanie dokumentów wstępu, pobieranie faktur i potwierdzenie lokalizacji.

więcej

Zapraszamy do udziału w Wystawie Rolniczej ROLTECHNICE

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to wydarzenie ukierunkowane na integrację branży rolniczej. Formuła wydarzenia umożliwia prezentację najnowocześniejszego sprzętu rolniczego właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych.

więcej

Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników

W dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna obędzie się jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do unowocześniania gospodarstw rolnych.

więcej

Zapraszamy na Roltechnikę!

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact