pl
home

26 czerwca mija termin zgłoszeń

Zbliża się sezon urlopowy. Ale zespół Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA wcale nie zwalnia obrotów, przygotowując to wydarzenie. Jeśli i Ty wybierasz się na urlop, pamiętaj, że za tydzień, 26 czerwca mija termin zgłoszeń!

więcej

Muzyka i dobre jedzenie. Spotkajmy się na Garden Party!

Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

więcej

Magiczna wycieczka w przeszłość

Dodatkową wartością dla uczestników ROLTECHNIKI, zarówno dla wystawców,jak i zwiedzających, jest możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich jest Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych.

więcej

Będzie się działo, będzie zabawa!

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.

więcej

Sierpień będzie należał do rolników!

Przygotowania do Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która w tym roku odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia, nabierają rozpędu. 27 czerwca mija termin zgłoszeń dla wystawców. Dlaczego warto zgłosić się wcześniej?

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Targów

Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej