pl
home

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej

Rolnictwo to sposób na życie!

W dniach 19-20 sierpnia 2017 roku w Wilkowicach koło Leszna odbyła się XII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XVI odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Oba wydarzenia skierowane do rolników oraz szerokiej publiczności zakończyły się wielkim sukcesem. Świadczy o tym liczba odwiedzających, która w tym roku sięgnęła 22.525 osób.

więcej

Zapraszamy na drugi dzień ROLTECHNIKI

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to bardzo interesujące wydarzenie dedykowane nie tylko rolnikom, którzy spragnieni są nowinek technologicznych, ale i miłośnikom kultowych maszyn rolniczych. Dwudniowe, plenerowe spotkanie łączy nowoczesne i dawne rolnictwo, gromadząc w jednym miejscu i czasie bogatą ekspozycję maszyn i urządzeń z licznymi kolekcjonerskimi eksponatami. Dziś w programie m.in. korowód i prezentacja ciągników na placu manewrowym, traktorpulling (bombaje), młócenie zboża, turniej „Precyzyjny Gospodarz”, wyścigi traktorów (wyścig ślimaków, wyścig traktorzystek, czterocylindrowe) czy pokaz orki.

więcej

Zapraszamy na pierwszy dzień ROLTECHNIKI

Odbywanie się Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA w ostatni weekend sierpnia stało się już tradycją. W tym roku XII odsłona tego wspaniałego eventu połączona z XVI edycją Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka będzie miała miejsce w dniach 19-20 sierpnia 2017 roku w Wilkowicach. Dziś w programie m.in. prezentacja ciągników na placu manewrowym i ważenie traktorów, odpalanie korbą, odpalanie bombaja, młócenie zboża, traktorpulling czy turniej „Precyzyjny Gospodarz”.

więcej

ZAPLANUJ SWÓJ WEEKEND NA Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA – wskazówki dla zwiedzającego

Weekend spędzony na Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA i Festiwalu Starych Ciągników i Roltechniką, będzie się charakteryzować doskonałą atmosferą, niespotykanymi emocjami i wieloma atrakcjami dla całej rodziny.

więcej

Zabytkowa kolekcja

W tym samym czasie, co Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, odbędzie się XVI Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. W tym roku weźmie w nim udział 180 wystawców, którzy zaprezentują blisko 300 zabytkowych maszyn rolniczych (w tym przeszło 200 ciągników).

więcej

Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki. Zapraszamy na ROLTECHNIKĘ!

Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA rozpocznie się już 19 sierpnia.

więcej

Stare ciągniki i maszyny rolnicze

Ursus C-328 z 1967 roku, Ferguson TE-20 z 1949, Zetor 25 A z 1958, Ferguson z 1948 czy John Deere z 1939 – to tylko kilka z kolekcjonerskich perełek, które zostaną zaprezentowane podczas Festiwalu Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka w dniach 19-20 sierpnia 2017 roku w Wilkowicach.

więcej